Butelka termiczna Ragsy – opinie internautów

Butelka termiczna Ragsy – opinie internautów

Ragsy – butelki termiczne z klasą

Marka Ragsy powstała z pragnienia stworzenia produktów, które pozwolą ocalić naszą planetę. To jednak jeszcze nie wszystko – producentowi zależało bowiem również na naszym zdrowiu. Dlatego też butelki tej marki pozbawione są wszelkich substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka. W połączeniu z atrakcyjnym dla oka designem, wysoką funkcjonalnością i kształtami dopasowanymi do ręki – butelki termiczne Ragsy stają się niezastąpione. Produkty te wyróżniają się również ze względu na:

  • Wysokiej jakości tworzywo – butelki termiczne Ragsy są wykonane ze stali nierdzewnej, szkła boro-krzemowego oraz PP. Co więcej, nie wpływają one na zmianę smaku, zapachu, czy aromatu przechowywanego wewnątrz napoju.
  • Technologię wykonania – a dokładniej podwójnej ściance próżniowej, która utrzymuje temperaturę ciepłych napojów nawet do 12 godzin, a zimnych przez całą dobę.
  • Stylowy design – termobutelki Ragsy to prawdziwe arcydzieło. Ich charakterystyczny kształt stał się wizytówką produktu. Tak jak i stylowe wzornictwo oraz bogatą kolorystyką.
  • Bogaty asortyment – butelki termiczne Ragsy są dostępne w wielu ciekawych wersjach. Dlatego też z łatwością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.
  • Łatwe czyszczenie – produkty Ragsy są łatwe w myciu i bez problemu można również do nich dokupić akcesoria, które ułatwią codziennej pielęgnacji.
  • Uczciwe ceny – wielu użytkowników zachwala również dobry stosunek ceny do jakości butelek termicznych tego producenta.

Te wszystkie cechy sprawiają, że termobutelki Ragsy spotkały się z uznaniem na całym świecie.

Termobutelki Ragsy – czy są warte uwagi?

Produkty Ragsy zdecydowanie należą do grona butelek termicznych klasy premium. Ich producent zadbał bowiem o to, by pozytywnie zaskakiwały one pod wieloma względami.

Niezawodna termoizolacja

Dzięki autorskim innowacją, do których należą m.in. technologia Rags’y Thermo, butelki tej marki utrzymują temperaturę napojów przez maksymalnie długi czas. W przypadku zimnych napoi nawet do 24 godzin.

Zdrowe i ekologiczne

Butelki termiczne Ragsy wykonano nie tylko w zgodzie z przyrodą (materiały użyte do ich produkcji pochodzą z recyklingu), ale i w trosce o zdrowie ludzkie. W ich składzie znalazły się tylko przyjazne dla zdrowia substancję, dzięki czemu są one wolne m.in. od toksycznego BPA.

Solidne wykończenie

Dzięki wysokiej jakości komponentom produkty te stały się odporne na zarysowania – czego przykładem są butelki z kolekcji Basic. Zostały one bowiem pokryte specjalną powłokę ochronną.

Komfort użytkowania 

Wysokiej klasy tworzywo przekłada się również na komfort użytkowania butelek od Ragsy. Nie tylko skutecznie izolują one przechowywane wewnątrz napoje, ale również zostały zaprojektowane z myślą o tym, by maksymalnie ułatwić korzystania z nich. Mowa tu m.in. o bardzo poręcznym kształcie oraz materiałom, które zabezpieczają butelkę przed wyślizgiwaniem się z dłoni. Co więcej, termobutelki tej marki nie pocą się w dłoni. Na ich powierzchni nie zachodzi bowiem do kondensacji.

Ponadczasowy design

To kolejny z bardzo powodów, dla których butelki termiczne Ragsy są udaną inwestycją. Ich ponadczasowy wygląd sprawia, że będą one modnym dodatkiem – i to bez ryzyka, że pewnego dnia wyjdą one z mody. Ponadto bez problemu przypadną one do gustu nie tylko dorosłym, ale i dzieciom.

Cena adekwatna do jakości

Butelki termiczne Ragsy to produkt, który jest świetną inwestycją. Wykonana z niezawodnych materiałów termobutelka z pewnością posłuży swojemu właścicielowi przez lata. W dodatku jej zakup bardzo szybko się zwróci. Koszty zakupy butelki termicznej Ragsy to mniej więcej tyle, ile w ciągu miesiąca wyda się na wodę butelkowaną – oczywiście zakładając, że każdego dnia kupuje się 1,5 litra wody w butelkach wykonanych z plastiku. 

Ragsy – butelki termiczne dla dzieci

Produkty to prawdziwa gratka dla najmłodszych. Zdobione ciekawymi wzorami i wielokolorowe – wręcz przyciągają spojrzenia dzieci. W dodatku są one całkowicie bezpieczne dla dzieci. Przy ich produkcji wyeliminowano bowiem zastosowanie BPA, które ma toksyczny wpływ na ludzki organizm. Niezwykle trwałe i maksymalnie szczelne – uchronić najmłodszych przed poparzeniami, czy rozlewaniem. 

Butelka termiczna Ragsy – opinie

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety butelek Ragsy – trudno nie zauważyć, że są to produkty warte uwagi. Dopieszczone przez producenta pod wieloma względami, stanowią one prawdziwy majstersztyk – od denka, aż po zakrętkę. Jeśli więc szukasz butelki dla siebie – termobutelki Ragsy powinny Cię zainteresować!

Możliwość komentowania została wyłączona.