Butelka Termiczna Z Grawerem - Logo Firmy

Butelka Termiczna Z Grawerem – Logo Firmy

Butelka termiczna z grawerem to gadżet, który pozwala się wyróżnić. Jest pożądany przez klientów, partnerów biznesowych, a nawet pracowników firmy. Może im służyć codziennie przez długie lata, co oznacza, że przez ten czas będą mieć oni styczność z logo marki.

Butelka termiczna z grawerem – dlaczego warto?

Pomimo silnych ruchów ekologicznych wiele firm wciąż zdaje się je ignorować. Zwiększająca się świadomość społeczeństwa sprawia, że marki, które pozostają w tyle w kwestiach środowiskowych, muszą mierzyć się z krytyką. Produkowanie długopisów z logo, magnesów czy smyczy zdecydowanie nie jest już mile widziane.

W związku z tym wzrasta popularność gadżetów, które:

 • są produkowane w poszanowaniu dla środowiska naturalnego;
 • mają realną wartość do obdarowanych;
 • pomagają im mieć realny wpływ na środowisko.

Wszystkie te cechy spełnia butelka termiczna z grawerem. Dzięki niej klienci, kontrahenci lub pracownicy mogą zmniejszyć ilość plastikowych butelek w swoim otoczeniu, a ponadto zadbać o swoje finanse. Samodzielnie przygotowany napój przyniesiony do biura w butelce w skali roku może pomóc zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Komu podarować butelkę termiczną z grawerem?

Butelka termiczna z grawerem to gadżet o dużej wartości. Warto więc podarować go kluczowym osobom, bez których firma nie mogłaby istnieć. Należą do nich:

 • kluczowi klienci (jeśli firma oferuje tanie produkty/usługi) lub wszyscy konsumenci (jeśli marka sprzedaje tylko drogie produkty/usługi);
 • partnerzy biznesowi, którzy dostarczają firmie niezbędne komponenty lub rozwiązania;
 • pracownicy firmy, którzy wnoszą największą wartość do zespołu lub wyróżniają się efektami swojej pracy;
 • potencjalni klienci, którzy z dużym prawdopodobieństwem dokonają zakupu o znacznej wartości.

Dlaczego warto postawić na butelkę termiczną z grawerem?

Butelka termiczna z grawerem jest gadżetem, który z dużym prawdopodobieństwem będzie wykorzystywany na co dzień przez długi czas. W związku z tym klient, kontrahent lub pracownik będzie miał logo firmy cały czas przed oczami. Dzięki temu marka ma szansę na stałe zakotwiczyć się w jego umyśle, co w przyszłości może zaowocować satysfakcjonującymi wynikami finansowymi.

Aktualnie wizerunek marki jest kluczowy. Butelka termiczna z grawerem pokaże, że dana firma jest odpowiedzialna społecznie i środowiskowo. To duży atut i wyróżnik, który pozwoli przekonać klienta, jeśli będzie miał przed sobą dwie, takie same oferty.

Butelka termiczna z grawerem pozwala obdarowanemu poczuć, że robi coś dobrego. Codzienne korzystanie z tego gadżetu zmniejsza ilość plastiku w jego otoczeniu. Gadżet z logo firmy sprawi, że z tymi pozytywnymi odczuciami będzie mu się kojarzyła marka widoczna na butelce.

Jaką butelkę termiczną z grawerem wybrać?

Nikt nie lubi prezentów, które po kilku dniach lub tygodniach nadają się do wyrzucenia. Dlatego przed zamówieniem butelek termicznych z grawerem warto upewnić się, czy na pewno są one dobrej jakości. Na co zwrócić szczególną uwagę? Produkt:

 • nie może przeciekać;
 • musi zostać wykonany z materiału bezpiecznego dla zdrowia (m.in. nie może zawierać BPA, BPS i aluminium);
 • być odporny na zadrapania, tak aby nawet po kilku miesiącach nadal prezentował się nienagannie;
 • musi utrzymywać temperaturę napoju przez min. kilkanaście godzin;
 • powinien dobrze pasować do dłoni i nie wysuwać się z niej;
 • być wyprodukowany z materiałów, które kojarzą się z luksusem i dobrym designem, np. stali nierdzewnej.

Znalezienie dobrej butelki termicznej, na której można stworzyć wyraźny grawer, nie jest proste. Może zająć nawet kilka godzin. Dlatego warto postawić na doświadczenie firmy wytwarzającej takie produkty i wybrać gadżet cieszący się dobrymi opiniami.

Jednym z nich jest butelka Ragsy. To produkt o prostym, minimalistycznym designie, który kojarzy się z wysoką jakością. Bez wstydu mogą go nosić ze sobą nawet dyrektorzy wysokiego szczebla. Łączy w sobie wszystkie wymagane cechy dobrego produktu oraz wyjątkowy wygląd.

Jak wygląda proces zamówienia butelki termicznej z grawerem?

Na początku firma świadcząca usługę grawerowania przygotowuje projekt znakowania. Następnie przesyła go do akceptacji klienta. Jeśli istnieje taka potrzeba, wówczas wykonuje także prototyp butelki termicznej z grawerem.

Po otrzymaniu wszystkich zgód od klienta butelki są grawerowane oraz umieszczane w eleganckich opakowaniach jednostkowych. Następnie gotowe gadżety dostarcza się do miejsca wybranego przez klienta.

Dowiedź się więcej i zamów butelkę ze Twoim logo ->>>

Możliwość komentowania została wyłączona.