Butelka Termiczna Z Nadrukiem - Logo firmy

Butelka Termiczna Z Nadrukiem – Logo firmy

Butelka termiczna z nadrukiem to gadżet reklamowy, który pozwala zadbać o wizerunek firmy. W dobie wszechobecnych długopisów, magnesów i smyczy z logo, taki produkt robi pozytywne wrażenie. Warto go wykorzystać, zanim zrobi to konkurencja.

Butelka termiczna z nadrukiem – pożądany gadżet

Wiele firm wciąż drukuje swoje logo na tanich kubach, długopisach, magnesach czy odblaskowych opaskach. Robi to od lat, mimo tego, że takie gadżety przez wielu klientów i kontrahentów są uważane za nikomu niepotrzebne śmieci. W takiej sytuacji tracą aż trzy strony: marka, obdarowani oraz środowisko.

Zwiększająca się świadomość konsumentów sprawia jednak, że sporo firm dostrzega konieczność zmiany podejścia do gadżetów reklamowych. Szukają więc alternatyw, które, choć droższe, będą miały zdecydowanie lepszy wpływ na wizerunek marki. Jednym z nich jest właśnie butelka termiczna z nadrukiem. 

Zalety butelki termicznej z nadrukiem

Butelka termiczna z nadrukiem ma wiele zalet zarówno dla firmy, jak i dla obdarowanych. Taki produkt:

 • buduje pozytywny wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie;
 • pozwala się wyróżnić spośród innych marek, które nadal inwestują w długopisy i magnesy;
 • będzie służyć obdarowanemu znacznie dłużej niż niskiej jakości gadżety; przez cały ten czas klient lub kontrahent będzie miał styczność z logo danej marki;
 • pozwoli zredukować ilość plastiku w ekosystemie; docelowo butelka może służyć nawet przez kilka lat, a tym samym zmniejszyć ilość kupowanych pojemników nawet o kilkaset sztuk;
 • sprawić, że obdarowani z zachwytem będą spoglądać na daną firmę; to z kolei może być widoczne w wynikach finansowych, ponieważ konsumenci kupują od podmiotów, które lubią.

Komu warto wręczyć butelkę termiczną z nadrukiem?

Butelkę termiczną z nadrukiem można wręczyć najbardziej kluczowym klientom. To prezent o sporej wartości, dlatego obdarowany poczuje, że liczy się dla firmy. Ponadto bardzo prawdopodobne jest to, że będzie używał jej na co dzień, a tym samym często spoglądał na logo marki. To w konsekwencji może skłonić go do częstszych lub większych zakupów.

Z butelki termicznej z nadrukiem ucieszą się także partnerzy biznesowi. Dzięki takiemu podarunkowi firma da im odczuć, że nie liczą się dla niej tylko wyniki finansowe, ale także dobre relacje. To z kolei będzie świetnym podłożem do kolejnych negocjacji.

Za pomocą butelek termicznych z nadrukiem można docenić pracowników. Choć zazwyczaj nic nie cieszy aż tak bardzo jak solidna podwyżka, to taki gadżet z pewnością pozostawi miłe wrażenie. Pozwoli także zwiększyć lojalność zespołu.

Butelki termicznie z nadrukiem można zabrać ze sobą na targi i konferencje. Świetnie sprawdzą się szczególnie wówczas, kiedy firma oferuje produkty lub usługi o wysokiej cenie. Taki gadżet zwiększy prawdopodobieństwo, że klient skorzysta z oferty.

Jaką butelkę termiczną wybrać?

Butelka termiczna z nadrukiem firmowym powinna zostać wykonana z wysokiej jakości materiałów. Produkt, który rozpadnie się po miesiącu, z pewnością nie zrobi dobrego wrażenia. Na jaki model warto postawić?

Dużym uznaniem klientów, zarówno biznesowych, jak i detalicznych, cieszy się butelka termiczna Ragsy. To model dostępny na rynku od lat. Ceni się ją przede wszystkim za:

 • jakość wykonania – została stworzona ze stali nierdzewnej;
 • bezpieczeństwo dla zdrowia – butelka nie zawiera BPA, BSA i aluminium;
 • poręczność – ten produkt idealnie pasuje do dłoni;
 • minimalistyczny design – butelka Ragsy z pewnością przypadnie do gustu nawet wysoko postawiony biznesmenom;
 • szczelność – nawet podczas najbardziej aktywnego dnia z butelki nic się nie wyleje;
 • czas utrzymywania stałej temperatury – zimne napoje pozostają zimne przez 24h, natomiast gorące zachowują temperaturę przez 12h;
 • wielofunkcyjność – butelka Ragsy może służyć także jako termos.

Jak przygotowywane są butelki termiczne z nadrukiem?

Na butelce termicznej można nadrukować zarówno niewielkie logo, jak i bardziej rozbudowaną grafikę. Cały proces przygotowania gadżetu jest bardzo prosty. Na początku wykonawca tworzy projekt i przesyła do akceptacji. Jeśli klient sobie tego życzy, wykonywany jest prototyp.

Po otrzymaniu akceptacji klienta, na butelkach termicznych drukuje się grafikę. Następnie gotowy produkt pakowany jest w eleganckie opakowanie jednostkowe. Tak przygotowane gadżety wysyłane są do siedziby firmy lub miejsca przez nią wybranego.

Dowiedź się więcej i zamów butelkę ze Twoim logo ->>>

Możliwość komentowania została wyłączona.