czy warto kupić butelkę z wkładem na owoce

Czy warto kupić butelkę z wkładem na owoce?

Butelka z dodatkowym wkładem na owoce to świetny wybór dla tych, którzy od dawna korzystają z butelek wielorazowych, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z ekologicznym bidonem. Specjalny infuser powstał z myślą o tym, by zwiększyć radość z picia wody i dostarczać różnorodnych doznań smakowych, zależnie od tego, na co masz ochotę.

Butelka z wkładem na owoce to doskonałe urozmaicenie zdrowego życia

Wybierając butelkę z ruchomym wkładem, rezygnujesz z nudy. Świeża, czysta woda jest przepyszna. Jednak nasz organizm potrzebuje różnorodności do szczęścia ☺ Szczególnie w jedzeniu i piciu. Gotowe soki i napoje odpadają – kilogramy cukru i zbędnych dodatków w składzie to niezbyt zdrowy wybór. A do tego te jednorazowe opakowania… Właśnie dlatego powstała butelka wielorazowa z wkładem na owoce. Przygotuj pyszny napój, który będzie miał w składzie samą naturę – świeżą wodę i soczyste owoce.

3 niezaprzeczalne zalety bidonu z wkładem na owoce

Myślisz sobie – sporo zachodu? Po co samemu robić coś, co można dostać od ręki w sklepie? Między napojem z półki sklepowej, a  tym, który przygotowujesz w bidonie z infuserem jest jednak duża różnica. Jaka?

  • Świeżość

Przede wszystkim, napój, który przygotowujesz w swoim bidonie z wkładem na owoce jest najwyższej świeżości. Robisz go teraz, pijesz w ciągu kilku kolejnych godzin. Żaden sklep nie zaoferuje ci tak świeżego produktu.

  • Pewny skład i jakość 

Po drugie – masz pewność jego składu i jakości składników. To ty decydujesz, jaką wodę będziesz pić. Polska kranówka jest pyszna i bogata w jony magnezu i wapnia, więc możesz śmiało z niej korzystać. Pochodzenie i jakość owoców, których użyjesz do przygotowania smakowej wody, będzie pewne, przecież ty sam wybierzesz produkty w ulubionym, zaufanym warzywniaku ☺

  • Eko 

Po trzecie – nie dokładasz kolejnej cegiełki do wieżowca z jednorazowych odpadów, który stanowi wielki, globalny problem. Korzystając z wielorazowej butelki oszczędzasz środowisko i żyjesz według idei less waste.

Jak korzystać z butelki z infuserem?

Jak korzystać z butelki z dodatkowym wkładem na owoce? Często i z przyjemnością ☺ Przygotowanie wody z owocami nie zajmie ci dłużej niż 5 minut. Do infusera możesz wrzucić co tylko chcesz. Co powiesz na lemoniadę z nutą mięty? Pokrój cytrynę w plastry lub ćwiartki, dodaj kilka liści mięty, butelkę napełnij świeżą wodą i gotowe! Lubisz sezonowe owoce? Z początkiem lata na rynku pojawiają się soczyste i słodkie truskawki. Woda truskawkowa? Pycha! Do takiego infusera śmiało możesz wrzucić kostki lodu, by przygotować orzeźwiającą lemoniadę na gorące dni.

Woda alkaliczna i szczelny bidon z dodatkowym wkładem

Woda alkaliczna to niezwykle zdrowa woda, która posiada m.in. właściwości antyoksydacyjne. Nie musisz kupować jej w sklepie. Możesz przygotować ją w domu. Szczelny, wielorazowy bidon z wkładem na owoce to idealny pojemnik do przygotowania wody alkalicznej. Jak ją przyrządzić? Potrzebujesz 1 litr filtrowanej wody, pół cytryny i pół łyżki soli. Cytrynę pokrój w plastry, zalej wodą, dodaj sól. Zakręć butelkę i odstaw na 12-24 godzin w temperaturze pokojowej. Po takim czasie woda alkaliczna jest już gotowa. Wodę alkaliczną najlepiej jest pić z rana, na pusty żołądek w ilości 500 ml. Tu możesz dowiedzieć się więcej o zaletach wody alkalicznej.

Butelka z infuserem, jako prezent firmowy

Ekologiczny prezent firmowy to doskonały wybór, który wspiera środowisko naturalne i napędza do działania według idei less waste i zero waste.

Podaruj butelkę z wkładem na owoce swoim pracownikom, by pokazać im, że doceniasz ich pracę i zaangażowanie w życie firmy. Wielkanocny upominek na zakończenie pierwszego kwartału, to szansa na to, by twój pracownik poczuł się zauważony i doceniony.

Butelka wielorazowa z dodatkowym wkładem na owoce to świetny produkt reklamowy na targach biznesowych i różnych eventach. Dzięki niej, możesz pokazać, że jesteś świadomym przedsiębiorcą. Zauważasz i rozumiesz problem odpadów na świecie. Nie jesteś bierny. Działasz. Inspirujesz. Oferujesz produkty reklamowe, które nie mają na celu jedynie promocji marki, ale będą też edukować i przyczyniać się do działania na rzecz czystego środowiska.

Nadruk na butelce z wkładem na owoce nie musi być koniecznie twoim logo. Może to być hasło, slogan, który będzie akurat odpowiadał bieżącym wydarzeniom, świętom lub okolicznościom.

Coraz więcej marek i sklepów prowadzących sprzedaż butelek ekologicznych proponuje graficzne nadruki z logo firmy. Dzięki temu możesz w prosty i szybki sposób złożyć zamówienie na pewny i jakościowy produkt.

Więcej na temat nadruków firmowych na produktach ekologicznych przeczytasz w tym artykule.

Porzuć nudę i postaw na butelkę z wkładem na owoce

Wybierając butelkę z wkładem na owoce możesz mieć pewność, że już nigdy nie znudzisz się swoją wodą. Komponuj mieszanki owoców i zioła, by przygotować unikalny i smaczny napój. Już wiesz, że to nic trudnego. Pij wodę w zdrowy, ekologiczny i ciekawy sposób, korzystając z wielorazowej butelki z dodatkowym wkładem.

Możliwość komentowania została wyłączona.