Butelka Termiczna Z Grawerem - Logo Firmy

Butelka Termiczna Z Grawerem – Logo Firmy

Butelka termiczna z grawerem to gadżet, który pozwala się wyróżnić. Jest pożądany przez klientów, partnerów biznesowych, a nawet pracowników firmy. Może im służyć codziennie przez długie lata, co oznacza, że przez ten czas będą mieć oni styczność z logo marki.

Butelka termiczna z grawerem – dlaczego warto?

Pomimo silnych ruchów ekologicznych wiele firm wciąż zdaje się je ignorować. Zwiększająca się świadomość społeczeństwa sprawia, że marki, które pozostają w tyle w kwestiach środowiskowych, muszą mierzyć się z krytyką. Produkowanie długopisów z logo, magnesów czy smyczy zdecydowanie nie jest już mile widziane.

W związku z tym wzrasta popularność gadżetów, które:

 • są produkowane w poszanowaniu dla środowiska naturalnego;
 • mają realną wartość do obdarowanych;
 • pomagają im mieć realny wpływ na środowisko.

Wszystkie te cechy spełnia butelka termiczna z grawerem. Dzięki niej klienci, kontrahenci lub pracownicy mogą zmniejszyć ilość plastikowych butelek w swoim otoczeniu, a ponadto zadbać o swoje finanse. Samodzielnie przygotowany napój przyniesiony do biura w butelce w skali roku może pomóc zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Komu podarować butelkę termiczną z grawerem?

Butelka termiczna z grawerem to gadżet o dużej wartości. Warto więc podarować go kluczowym osobom, bez których firma nie mogłaby istnieć. Należą do nich:

 • kluczowi klienci (jeśli firma oferuje tanie produkty/usługi) lub wszyscy konsumenci (jeśli marka sprzedaje tylko drogie produkty/usługi);
 • partnerzy biznesowi, którzy dostarczają firmie niezbędne komponenty lub rozwiązania;
 • pracownicy firmy, którzy wnoszą największą wartość do zespołu lub wyróżniają się efektami swojej pracy;
 • potencjalni klienci, którzy z dużym prawdopodobieństwem dokonają zakupu o znacznej wartości.

Dlaczego warto postawić na butelkę termiczną z grawerem?

Butelka termiczna z grawerem jest gadżetem, który z dużym prawdopodobieństwem będzie wykorzystywany na co dzień przez długi czas. W związku z tym klient, kontrahent lub pracownik będzie miał logo firmy cały czas przed oczami. Dzięki temu marka ma szansę na stałe zakotwiczyć się w jego umyśle, co w przyszłości może zaowocować satysfakcjonującymi wynikami finansowymi.

Aktualnie wizerunek marki jest kluczowy. Butelka termiczna z grawerem pokaże, że dana firma jest odpowiedzialna społecznie i środowiskowo. To duży atut i wyróżnik, który pozwoli przekonać klienta, jeśli będzie miał przed sobą dwie, takie same oferty.

Butelka termiczna z grawerem pozwala obdarowanemu poczuć, że robi coś dobrego. Codzienne korzystanie z tego gadżetu zmniejsza ilość plastiku w jego otoczeniu. Gadżet z logo firmy sprawi, że z tymi pozytywnymi odczuciami będzie mu się kojarzyła marka widoczna na butelce.

Jaką butelkę termiczną z grawerem wybrać?

Nikt nie lubi prezentów, które po kilku dniach lub tygodniach nadają się do wyrzucenia. Dlatego przed zamówieniem butelek termicznych z grawerem warto upewnić się, czy na pewno są one dobrej jakości. Na co zwrócić szczególną uwagę? Produkt:

 • nie może przeciekać;
 • musi zostać wykonany z materiału bezpiecznego dla zdrowia (m.in. nie może zawierać BPA, BPS i aluminium);
 • być odporny na zadrapania, tak aby nawet po kilku miesiącach nadal prezentował się nienagannie;
 • musi utrzymywać temperaturę napoju przez min. kilkanaście godzin;
 • powinien dobrze pasować do dłoni i nie wysuwać się z niej;
 • być wyprodukowany z materiałów, które kojarzą się z luksusem i dobrym designem, np. stali nierdzewnej.

Znalezienie dobrej butelki termicznej, na której można stworzyć wyraźny grawer, nie jest proste. Może zająć nawet kilka godzin. Dlatego warto postawić na doświadczenie firmy wytwarzającej takie produkty i wybrać gadżet cieszący się dobrymi opiniami.

Jednym z nich jest butelka Ragsy. To produkt o prostym, minimalistycznym designie, który kojarzy się z wysoką jakością. Bez wstydu mogą go nosić ze sobą nawet dyrektorzy wysokiego szczebla. Łączy w sobie wszystkie wymagane cechy dobrego produktu oraz wyjątkowy wygląd.

Jak wygląda proces zamówienia butelki termicznej z grawerem?

Na początku firma świadcząca usługę grawerowania przygotowuje projekt znakowania. Następnie przesyła go do akceptacji klienta. Jeśli istnieje taka potrzeba, wówczas wykonuje także prototyp butelki termicznej z grawerem.

Po otrzymaniu wszystkich zgód od klienta butelki są grawerowane oraz umieszczane w eleganckich opakowaniach jednostkowych. Następnie gotowe gadżety dostarcza się do miejsca wybranego przez klienta.

Dowiedź się więcej i zamów butelkę ze Twoim logo ->>>

Butelka Termiczna Z Nadrukiem - Logo firmy

Butelka Termiczna Z Nadrukiem – Logo firmy

Butelka termiczna z nadrukiem to gadżet reklamowy, który pozwala zadbać o wizerunek firmy. W dobie wszechobecnych długopisów, magnesów i smyczy z logo, taki produkt robi pozytywne wrażenie. Warto go wykorzystać, zanim zrobi to konkurencja.

Butelka termiczna z nadrukiem – pożądany gadżet

Wiele firm wciąż drukuje swoje logo na tanich kubach, długopisach, magnesach czy odblaskowych opaskach. Robi to od lat, mimo tego, że takie gadżety przez wielu klientów i kontrahentów są uważane za nikomu niepotrzebne śmieci. W takiej sytuacji tracą aż trzy strony: marka, obdarowani oraz środowisko.

Zwiększająca się świadomość konsumentów sprawia jednak, że sporo firm dostrzega konieczność zmiany podejścia do gadżetów reklamowych. Szukają więc alternatyw, które, choć droższe, będą miały zdecydowanie lepszy wpływ na wizerunek marki. Jednym z nich jest właśnie butelka termiczna z nadrukiem. 

Zalety butelki termicznej z nadrukiem

Butelka termiczna z nadrukiem ma wiele zalet zarówno dla firmy, jak i dla obdarowanych. Taki produkt:

 • buduje pozytywny wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie;
 • pozwala się wyróżnić spośród innych marek, które nadal inwestują w długopisy i magnesy;
 • będzie służyć obdarowanemu znacznie dłużej niż niskiej jakości gadżety; przez cały ten czas klient lub kontrahent będzie miał styczność z logo danej marki;
 • pozwoli zredukować ilość plastiku w ekosystemie; docelowo butelka może służyć nawet przez kilka lat, a tym samym zmniejszyć ilość kupowanych pojemników nawet o kilkaset sztuk;
 • sprawić, że obdarowani z zachwytem będą spoglądać na daną firmę; to z kolei może być widoczne w wynikach finansowych, ponieważ konsumenci kupują od podmiotów, które lubią.

Komu warto wręczyć butelkę termiczną z nadrukiem?

Butelkę termiczną z nadrukiem można wręczyć najbardziej kluczowym klientom. To prezent o sporej wartości, dlatego obdarowany poczuje, że liczy się dla firmy. Ponadto bardzo prawdopodobne jest to, że będzie używał jej na co dzień, a tym samym często spoglądał na logo marki. To w konsekwencji może skłonić go do częstszych lub większych zakupów.

Z butelki termicznej z nadrukiem ucieszą się także partnerzy biznesowi. Dzięki takiemu podarunkowi firma da im odczuć, że nie liczą się dla niej tylko wyniki finansowe, ale także dobre relacje. To z kolei będzie świetnym podłożem do kolejnych negocjacji.

Za pomocą butelek termicznych z nadrukiem można docenić pracowników. Choć zazwyczaj nic nie cieszy aż tak bardzo jak solidna podwyżka, to taki gadżet z pewnością pozostawi miłe wrażenie. Pozwoli także zwiększyć lojalność zespołu.

Butelki termicznie z nadrukiem można zabrać ze sobą na targi i konferencje. Świetnie sprawdzą się szczególnie wówczas, kiedy firma oferuje produkty lub usługi o wysokiej cenie. Taki gadżet zwiększy prawdopodobieństwo, że klient skorzysta z oferty.

Jaką butelkę termiczną wybrać?

Butelka termiczna z nadrukiem firmowym powinna zostać wykonana z wysokiej jakości materiałów. Produkt, który rozpadnie się po miesiącu, z pewnością nie zrobi dobrego wrażenia. Na jaki model warto postawić?

Dużym uznaniem klientów, zarówno biznesowych, jak i detalicznych, cieszy się butelka termiczna Ragsy. To model dostępny na rynku od lat. Ceni się ją przede wszystkim za:

 • jakość wykonania – została stworzona ze stali nierdzewnej;
 • bezpieczeństwo dla zdrowia – butelka nie zawiera BPA, BSA i aluminium;
 • poręczność – ten produkt idealnie pasuje do dłoni;
 • minimalistyczny design – butelka Ragsy z pewnością przypadnie do gustu nawet wysoko postawiony biznesmenom;
 • szczelność – nawet podczas najbardziej aktywnego dnia z butelki nic się nie wyleje;
 • czas utrzymywania stałej temperatury – zimne napoje pozostają zimne przez 24h, natomiast gorące zachowują temperaturę przez 12h;
 • wielofunkcyjność – butelka Ragsy może służyć także jako termos.

Jak przygotowywane są butelki termiczne z nadrukiem?

Na butelce termicznej można nadrukować zarówno niewielkie logo, jak i bardziej rozbudowaną grafikę. Cały proces przygotowania gadżetu jest bardzo prosty. Na początku wykonawca tworzy projekt i przesyła do akceptacji. Jeśli klient sobie tego życzy, wykonywany jest prototyp.

Po otrzymaniu akceptacji klienta, na butelkach termicznych drukuje się grafikę. Następnie gotowy produkt pakowany jest w eleganckie opakowanie jednostkowe. Tak przygotowane gadżety wysyłane są do siedziby firmy lub miejsca przez nią wybranego.

Dowiedź się więcej i zamów butelkę ze Twoim logo ->>>

Pomysł na ekologiczny prezent firmowy? Butelka wielorazowa

Pomysł na ekologiczny prezent firmowy? Butelka wielorazowa

Zastanawiasz się nad wyborem skutecznego prezentu firmowego? Szukasz czegoś, co może  przekazać coś więcej niż tylko nazwę i logo twojej marki? Postaw na ekologiczny produkt. Temat zupełnie na czasie! Nie pod względem mody, a globalnej potrzeby. Najlepiej, jeśli twój gadżet będzie praktyczny. Wybierz uniwersalny produkt ekologiczny, który przyda się każdemu, codziennie. Co powiesz na butelkę z nadrukiem reklamowym w formie prezentu firmowego?

Ekologiczny prezent firmowy – czy warto? 

Jeśli chcesz wspierać i propagować ekologiczny styl życia – oczywiście, że warto! Daj wyraz  przekonaniom firmy za pomocą odpowiedniego prezentu reklamowego. W pełni wykorzystaj  potencjał ekologicznego produktu, do promocji zdrowego stylu życia i twojej marki.

Inspiruj 

Inspiruj ludzi: pracowników, klientów i inne firmy. Inspiruj do zmian w postrzeganiu świata,  jako nieskończonego, niezniszczalnego istnienia. Ucz wrażliwości na degradację środowiska  naturalnego całego świata. Pokaż, że ekologiczne, wielorazowe i biodegradowalne produkty  to kompletny must have XXI wieku. W dobie internetu, gdy niemal wszyscy ludzie z całego  świata mają stały dostęp do informacji, nie da się uniknąć tematu nadprodukcji śmieci,  globalnego ocieplenia, braku wody pitnej. Ekologiczny sposób życia i korzystanie z  ekologicznych prezentów przeciwstawia się i spowalnia proces degradacji środowiska.

Zmieniaj 

Obdarowując klienta ekologicznym prezentem firmowym, przekazujesz gotowy produkt,  który pomoże zmienić jego przyzwyczajenia na zdrowsze. Recykling, wtórne wykorzystywanie  surowców, ograniczanie i zmiany niezdrowych nawyków. Jeśli wybierzesz butelkę  wielorazową z nadrukiem firmowym, przede wszystkim pomożesz światu w walce z  jednorazowym plastikiem i marnotrawstwem wody pitnej. Być może butelka termiczna będzie uniwersalnym produktem, który świetnie sprawdzi się u każdego z twoich  pracowników? Wybierz sposób nadruku logo na butelce i zamów prezent od firmy.

Reklamuj 

Przedstaw firmę na wartościowym produkcie, który wniesie zmiany w życiu wszystkich jego  użytkowników. Buduj dobrą reputację, jako świadoma i aktywna marka. Robiąc to za pomocą ekologicznego prezentu, możesz mieć pewność, że doskonale wpłynie to na opinie i  rozpoznawalność firmy.

Ekologiczny prezent dla klientów 

Prezentując swoją firmę kontrahentowi na ekologicznej butelce z nadrukiem, dajesz się poznać, jako świadomy, wrażliwy na potrzeby świata i aktywny przedsiębiorca. Ekologiczny prezent firmowy to wyraz pragmatycznego myślenia. To produkt, który zmienia świat, wprowadzając dobre, zdrowe  przyzwyczajenia. Nic tak dobrze nie przedstawi twojej firmy jak eko produkt. Butelka wielorazowa z nadrukiem firmowym świetnie sprawdzi się u każdego użytkownika. Może być używana jako termos na wodę, gorącą kawę, czy orzeźwiającą lemoniadę. Wszyscy zaspokajamy pragnienie i wszyscy mamy ulubione smaki, a butelka pozwoli zawsze mieć coś pod ręką.

Ekologiczny prezent dla pracowników

Prezent firmowy możesz tez podarować swoim pracownikom. Użyj go na powitanie w nowym gronie,  w nagrodę za świetne wyniki pracy, czy może ciepłe pożegnanie na zakończenie wspólnej pracy.  Okazji jest wiele, a każdy ukłon w stronę pracownika buduje pozytywną relację w firmie. Butelka  ekologiczna z nadrukiem może towarzyszyć w pracy jako termos na kawę, podczas urlopu, czy  popołudniowych rekreacji. Coraz więcej butelek wielorazowych widać na ulicach, w autobusach,  uczelniach i parkach. Ekologiczny prezent dla pracowników pomoże im wybrać dobrą drogę ☺

Zalety butelki ekologicznej w prezencie firmowym 

Podstawowe dwie zalety butelki ekologicznej w prezencie od firmy, to dobry zdrowy, przekaz oraz praktyczność i uniwersalność produktuButelka wielorazowa pomaga wprowadzić w życie tak  ważne dziś przyzwyczajenia, jak rezygnacja z używania jednorazowych i plastikowych butelek,  oszczędność wody i picie kranówki. Reklamowanie firmy na ekologicznym prezencie to sposób na  zdrowy i odpowiedzialny marketing. Nie zaśmiecaj świata tanimi i bezużytecznymi gadżetami, tylko  po to, by zaprezentować i rozpowszechnić swoją markę. Wykorzystaj do tego produkt wartościowy, który przekaże dobre wibracje i nauczy zdrowych nawyków. Wybierz butelkę z nadrukiem reklamowym, by spełnić warunek użyteczności, tym samym zwiększając szanse na skuteczne  rozpowszechnianie firmy i pozytywne opinie na jej temat.

Jaką butelkę na prezent firmowy wybrać? 

Zastanawiasz się, jaką butelkę wielorazową na ekologiczny prezent firmowy wybrać? Na rynku  butelek ekologicznych znajdziesz kilka świetnych propozycji, wybierz tę, która najlepiej przedstawi  wartości twojej firmy.

 • Ragsy – to termiczna i niemal niezniszczalna butelka wielorazowa. Jest produkowana ze stali  nierdzewnej i bije rekordy w czasie utrzymywania pożądanej temperatury napoju. Producent  proponuje różnorodny design, pokazuje, że życie w zgodzie z naturą jest piękne. 
 • Retap – szklana, hipoalergiczna butelka na wodę. Minimalistyczna butelka z kolorowym  akcentem w postaci silikonowego korka. Szkło borokrzemowe, z którego jest produkowana  zapewnia niezwykle wysoką odporność na stłuczenia.
 • Stojo – propozycja, która rewolucjonizuje rynek butelek ekologicznych. Dzięki funkcji  składania kradnie serca tych, którzy zawsze mają za mało miejsca w torbie czy plecaku.  Butelki w ślicznych pudrowych kolorach. 
 • Bu Water – filtrująca butelka z naturalnym bambusowym wkładem. Dzięki niej kranówka  zawsze i wszędzie będzie smaczna.

butelka z logo twojej firmy dlaczego to wartościowy wybór

Butelka z logo Twojej firmy – dlaczego to wartościowy i uniwersalny wybór?

Drukując logo twojej firmy na butelce lub bidonie wielokrotnego użytku, wybierasz niebanalny, praktyczny w zastosowaniu i wartościowy produkt.To sposób, by wyróżnić się na tle tysięcy długopisów i breloków z reklamą. Butelka termiczna z twoją grafiką przyczyni się do zwiększenia świadomości społeczeństwa w kwestii problemu odpadów na świecie.

Jak gadżet z logo przyczynia się do rozwoju firmy? 

Upominki i gadżety z logo dla klientów, gości, czy pracowników firmy to od dawna praktykowany sposób na reklamowanie działalności gospodarczej. Kubek ze sloganem znanej stacji radiowej, długopis z nazwą firmy ubezpieczeniowej, ołówek z logo sklepu budowlanego – świetny pomysł, by zakorzenić w podświadomości klienta konkretną markę. Ludzki umysł działa w prosty  sposób – lubi to, co zna. Jeśli wcześniej dostarczysz potencjalnemu klientowi informację o istnieniu twojej firmy, bardzo prawdopodobne jest, że w momencie, gdy będzie szukał konkretnych usług, na myśl przyjdzie mu właśnie twoja firma.

Reklamuj się na dobrym i wartościowym produkcie

Istnieją sklepy, które oferują masę produktów z firmowym nadrukiem w cenie kilku złotych. Gadżet do 3 zł? Zapomnij. Tak niska cena świadczy o jego słabej jakości lub o tym, że produkt jest mało przydatny, np. smycz, brelok czy magnes.

Jeśli decydujesz się na taką formę reklamy jak produkt z nadrukiem, nie trać pieniędzy na przedmiot, który zaraz trafi do kosza na śmieci. Warto zainwestować w gadżet, który swoją jakością i  przesłaniem będzie budował dobrą opinię o twojej marce.

Przedstawiciele firm coraz częściej stawiają na produkty ekologiczne, które na tle innych prezentów z logo przede wszystkim wyróżniają się ideą. Butelka termiczna z nadrukiembidon na  wodę z logo marki – to przedstawiciele tak ważnych dziś kwestii, jak ograniczanie produkcji jednorazowych opakowań z plastiku, czy zrównoważone wykorzystanie surowców ziemi.

Dlaczego butelka termiczna z nadrukiem jest uniwersalnym prezentem firmowym? 

Zapomnij o tanich breloczkach, ołówkach, czy kalendarzach z nazwą twojej firmy. Te pomysły są banalne i nie przykuwają dziś uwagi. Potencjalny klient tej dekady docenia prezent praktyczny, a przede wszystkim jego prosty przekaz, np. wielorazowy bidon na wodę z logo firmy – zrezygnuj z jednorazowego opakowania z plastiku i pij wodę z kranu.

Ekologiczna butelka na wodę z nadrukiem to jednocześnie przydatny i wartościowy pomysł na reklamę, który pasuje do każdej marki. Dlaczego? Życie według zasad, które sprzyjają środowisku  naturalnemu, nie jest tylko modnym pomysłem na wyróżnienie się. To obowiązek każdego mieszkańca planety – dbać o to, by nie zatruć śmieciami natury, która daje nam życie.

Ekologiczne rozwiązania wprowadzają przedsiębiorstwa na całym świecie o różnych specjalizacjach

 • Gastronomia rezygnuje z plastikowych słomek na rzecz ich wielorazowych zamienników
 • Kawiarnie namawiają do korzystania z kubków termicznych wielokrotnego użytku przy zamówieniu kawy na wynos
 • Markety zamiast foliówek, oferują papierowe torby.
 • W gospodarstwach domowych powszechne stają się panele fotowoltaiczne, a ogrzewanie gazowe odchodzi do historii
 • Powstają publiczne kompostowniki, do których można za darmo wyrzucać bio odpady

Warto powierzyć reklamę swojej firmy wielorazowej butelce drukując na niej swoje logo. W ten sposób dasz znać, że potrzeby środowiska nie są ci obojętne, tym samym kreując dobre postawy otoczenia.

Jak wykorzystać butelkę z nadrukiem twojej firmy? 

Czytasz ten artykuł, ponieważ zastanawiasz się jaki reklamowy produkt wybrać na najbliższe targi biznesowe? Butelki wielorazowe i bidony na wodę z logo są rozchwytywanym produktem na takich eventach. To skuteczny sposób na promocję twojej marki. Jeśli chcesz zamówić butelki wielorazowe z nadrukiem, ale nie masz konkretnych planów na  ich zastosowanie – podpowiemy jak je wykorzystać.

Prezent dla firmy, która jest twoim kontrahentem 

Pokaż firmie, z która współpracujesz, że potrafisz zadbać o dobre relacje. Podaruj butelkę termiczną z logo firmy, w podziękowaniu za współpracę bądź w prezencie  świątecznym.

Prezent dla pracownika 

Prezent powitalny 

Gdy rozpoczynasz współpracę z nowym pracownikiem, podaruj mu  praktyczną butelkę na wodę z nadrukiem, by umilić adaptację w nowym zespole.

Prezent pożegnalny 

W podziękowaniu za długoletnią współpracę warto pokazać pracownikowi, że doceniasz jego wkład pracy wniesiony do twojej firmy.

Prezent świąteczny 

W okresie świąt warto pokazać, że twoi pracownicy są ważną częścią firmy i doceniasz ich zaangażowanie w pracę.

Promocja marki na targach 

Zwróć uwagę potencjalnego klienta lub współpracownika niebanalnym produktem promocyjnym, który pokaże, że zależy ci na zdrowym środowisku.

Promocja marki na eventach 

Zadbaj o dobrą opinię, prezentując firmowe logo na ekologicznym produkcie. Butelka wielorazowa z nadrukiem, jako praktyczny i wartościowy produkt zapewni ci uznanie wśród uczestników eventów.

Dobra promocja marki? Postaw na ekologiczną butelkę wielorazową z nadrukiem 

Promocja marki w postaci nadruku na produkcie, który powstał z myślą o czystym i zdrowym środowisku to doskonały pomysł. Wybierz butelkę wielorazową, np. butelkę termiczną lub bidon na  wodę i zamów nadruk logo swojej firmy, by cieszyć się dobra opinią i skuteczną akcją promocyjną.

ekologiczne gadżety reklamowe butelki z twoim logo

Ekologiczne gadżety reklamowe: butelki z Twoim logo

Wybór odpowiedniego upominku reklamowego nie jest prosty. Jego główne zadanie to wzmocnienie wizerunku firmy, ale w świecie nadmiaru i przesytu niewiele gadżetów spełnia swoją rolę. Czy butelka z logo firmy odpowie na wszystkie Twoje potrzeby? Przekonaj się o sile tego niepozornego przedmiotu.

Czy w dzisiejszych czasach gadżety firmowe są jeszcze potrzebne? Czy warto w nie inwestować? W świecie, w którym każdym ma więcej, niż potrzebuje, firmy nadal dostrzegają w nich potencjał marketingowy.

I słusznie, bo to doskonały nośnik reklamy. Żeby jednak spełniał swoją rolę, należy postawić na takie gadżety, które wzbudzą pozytywne skojarzenia i wywołają odpowiednie emocje.

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat gadżetów reklamowych

Wielu przedsiębiorców i marketingowców wychodzi z założenia, że upominek reklamowy nie musi być czymś wyjątkowym – klienci docenią sam fakt otrzymania darmowego długopisu lub breloczka. Czas pogodzić się z faktem, że wręczanie prezentów biznesowych to coś znacznie więcej.

butelka z nadrukiem

Zanim wybierzesz…

Obecnie firmy muszą wyróżnić się nie tylko samym faktem posiadania ciekawych gadżetów, ale powinny one stanowić spójny element wizerunku i być zgodne z jej wartościami.

Organizacja, która chwali się troską o środowisko naturalne nie powinna rozdawać plastikowych długopisów, a ta, która stawia na jakość – tandetnych smyczy lub niedopracowanych kalendarzy.

Takie prezenty nie tylko nie będą dobrą wizytówką firmy, ale wręcz zniechęcą potencjalnych klientów. Warto pokusić się o analizę, co najskuteczniej może wspierać promocję naszych usług lub produktów.

Zastanów się też nad użytecznością i funkcjonalnością gadżetów, które będziesz rozdawać swoim klientom. Dzięki temu nie dasz im powodu, do wrzucenia Twojego gadżetu do szuflady zapomnienia (przecież każdy z nas ma taką szufladę).

Butelka z Twoim logo – 5 powodów, dla których warto ją zamówić

Jeśli za pomocą upominku chcesz wyróżnić klienta, dać mu poczucie wyjątkowości i podkreślić jego znaczenie dla Twojej firmy, postaw na jakość i oryginalność. Taki prezent nie musi być drogi – wystarczy, że jest dobrze wykonany i ma prosty, klasyczny design.

Nie bez znaczenia jest jego użyteczność, dlatego warto wybierać przedmioty odpowiednie do każdego wieku, stanowiska lub sposobu spędzania wolnego czasu.

No i przede wszystkim wręczany gadżet reklamowy, tak jak każdy prezent, powinien uszczęśliwić obdarowywanego. To dlatego butelki na wodę są doskonałym rozwiązaniem. Oto pięć powodów, dla których warto je zamówić.

#1. Duża powierzchnia zadruku

Jeśli gadżet ma spełniać swoją podstawą rolę, czyli być nośnikiem reklamowym, nadruk z hasłem lub logo powinien być widoczny i czytelny. Ale także trwały.

W zależności od materiału, z jakiego wykonana jest butelka można zastosować nadruk bezpośredni, technologię sitodruku bezpośredniego lub kalkomanię szklarską.

Zazwyczaj nadruki utrwalane są termicznie, co sprawia, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne i mycie w zmywarkach. Wielkość nadruku może być dowolna. Dzięki temu to, co chcesz przekazać, w zależności od Twoich preferencji, będzie subtelne lub widoczne z daleka.

Zobacz też: Jak zadbać o nawodnienie organizmu?

#2. Pozytywny wizerunek firmy

Firma, która wręcza klientom butelki wielorazowe daje jasny przekaz – dbamy o środowisko, jesteśmy firmą odpowiedzialną i wiarygodną. Taki prezent to wyraz szacunku dla osób, którym go wręczamy.

To jednak przede wszystkim element budowania i wzmacniania relacji z klientem oraz utrwalania w jego pamięci naszej marki. Dlatego warto wybrać sprawdzoną markę i produkt dobrej jakości, bo tylko dzięki takim upominkom, osiągniemy zamierzony efekt.

#3. Nieformalni ambasadorzy marki

Inwestycja w wysokiej jakości, eleganckie i użyteczne gadżety z logiem firmy, to najprostszy sposób na znalezienie ambasadorów naszej firmy. Taki upominek nie tylko podtrzymuje dobre relacje z klientem, ale podkreśla nasz prestiż. Butelkę na wodę można nosić ze sobą wszędzie.

Osoba obdarowana będzie więc zabierać ją, a wraz z nią logo naszej firmy, na spotkania biznesowe, do biura, na zjazdy rodzinne i wizyty u przyjaciół. A także do parku, na rower i na wakacje. Jakość i design mają tu więc ogromne znaczenie – przyciągają wzrok i pozwalają wyróżnić się z tłumu.

#4. Promowanie zdrowego trybu życia i ekologii

Butelki zachęcają do picia wody, a tym samym dbania o swoje zdrowie – w domu, pracy, w wolnym czasie. Przypominają, że picie wody jest ważne i zachęcają do wszelkiej aktywności ruchowej. Zwracają uwagę na aspekt ekologiczny, gdyż skutecznie zniechęcają do zużywania butelek plastikowych.

A to bardzo ważne, bo każdego dnia zużyte jednorazowe butelki plastikowe lądują na wysypiskach śmieci, w lasach i oceanach. Niestety nadal niewiele z nich trafia do recyklingu.

Dlatego lepiej całkowicie z nich zrezygnować i zastąpić butelkami wielorazowymi. Promowanie takiej idei przedstawia Ciebie i Twoją firmę w dobrym świetle.

Zobacz też: Susza w Polsce

#5 Wzbudzanie pozytywnych emocji

W dawaniu prezentów najbardziej liczy się to, jakie emocje wywołuje u obdarowywanego. Ten idealny ma dawać poczucie szczęścia i jasny przekaz, że osoba której go wręczamy jest dla nas ważna. A dzieje się tak, jeśli upominek jest spersonalizowany i niesie ze sobą pozytywne przesłanie.

Prezent w postaci ekologicznej butelki na wodę kryje za sobą komunikat: troszczę się o Twoje zdrowie i o środowisko naturalne. W czasach, kiedy mamy prawie wszystko na wyciągnięcie ręki, wzbudzanie takich emocji nie jest wcale oczywiste. Zwłaszcza w świecie biznesu.

Wręczanie prezentów biznesowych to trudna sztuka. O ile łatwo przewidzieć, co ucieszy naszych bliskich (chociaż to też czasem bywa wyzwaniem), o tyle o naszych klientach wiemy zazwyczaj niewiele. Planując zakup gadżetów z logo firmy, warto postawić na sprawdzone, ale nieoczywiste rozwiązania.

Ekologiczne gadżety stają się wprawdzie coraz bardziej popularne, ale wśród niech czasem trudno znaleźć coś, co sprawi przyjemność każdemu. Butelka na wodę z logo jest unikalnym i sprawdzonym rozwiązaniem, dzięki któremu skutecznie zareklamujesz swoją firmę.

Sprawdź też:

korzyści z picia wody w pracy

Korzyści z picia wody w pracy

Dostęp do czystej wody pitnej jest często brany za oczywisty w krajach, gdzie jest ona łatwo dostępna. Szkoda, bo świeża, zdatna do spożycia woda w kranie jest wielkim luksusem w wielu aspektach. W czasach zrównoważonego ekologicznie i zdrowego stylu życia, woda pitna zasługuje na nowe zainteresowanie. Musimy odkryć ponownie przyjemność ze stałego dostępu do wody pitnej. Zmienić to, co jest dla nas codziennością, w nowoczesny towar luksusowy. Ale jak tego dokonać? Od czego zacząć?

Zrób sobie przerwę na wodę

Czy jest w porządku zrobienie sobie przerwy w pracy na szklankę wody w ciągu dnia? Palacze po prostu stwierdzili, że mają prawo do przerw na papierosa w pracy. Mimo, że jest to niezdrowe, dziesięciominutowa przerwa w pracy dla palaczy została zaakceptowana. Oni po prostu tego potrzebują.

Ale co z tymi, którzy nie palą? Nie jest łatwo opuścić swoje miejsce pracy żeby po prostu odpocząć przez dziesięć minut. W porównaniu do innych przerw, np. na papierosa lub przerwy obiadowej, która nie zacznie się przed godziną 12, brakuje w tym celu. Czy przerwa na wodę może uzyskać taki sam status legalnej przerwy, podobnie jak w przypadku przerwy na papierosa?

Niech przerwa na wodę to będzie Twoje 10 minut odpoczynku w ciągu dnia, podczas którego oczyścisz swój umysł – może wyjdziesz na zewnątrz – i wypijesz butelkę świeżej, zimnej wody. Oczyść myśli, to będzie przypływ nowej energii do pracy, którą wykorzystasz po powrocie do swojego stanowiska pracy. Twój szef najprawdopodobniej uzna, że te dziesięć minut to dobry pomysł. Nawodnienie organizmu to zwiększona produktywność oraz lepsze samopoczucie – te argumenty mówią same za siebie.

Używaj odpowiedniej butelki na wodę

Z dobrej butelki na wodę będziesz pić jej więcej. Pamiętaj, że to nie tylko pojemnik – picie wody powinno być wygodne i przyjemne. Jeśli pijesz z zużytej butelki PET, jest mało prawdopodobne, że będziesz czerpać wiele przyjemności z picia wody. Tymczasem łyk wody może sprawić wielką satysfakcję. Sekret tkwi w stworzeniu odpowiedniej atmosfery dla tej czynności. Jednym ze sposobów zwiększenia przyjemności z picia wody jest inwestycja w odpowiednią butelkę.

Na szczęście, na rynku jest dostępny szereg wielorazowych butelek na wodę. Unikalną rzeczą, która charakteryzuje butelki Retap jest ich specjalny projekt i wykonanie przeznaczone do spożywania wody. Są one dla niej stworzone, a nie tylko ją zawierają. Zostały one zaprojektowane z myślą o najważniejszych dla nas czynnikach: zdrowie oraz ekologia. Konstrukcja wykonana jest tak, że wylot butelki idealnie pasuje do ust, a jej kształt zapewnia najlepszy możliwy przepływ wody.

Butelki Retap można myć w zmywarce, co jest rzadko spotykane w przypadku plastikowych butelek z zakrętkami. W innych przypadkach bakterie mogą się łatwo zbierać na ich brzegach. Butelki Retap nie mają narożników lub krawędzi, które mogą być siedliskiem bakterii.

Dodać do smaku wody smaczne

Jakość wody, którą pijemy jest ważna. Istnieje wiele czynników, które wpływają na komfort, który towarzyszy piciu wody. Jeśli jest ona ciepła, dziwnie smakuje lub jest zanieczyszczona w jakikolwiek sposób to może to wpłynąć niekorzystnie na nasze doświadczenia z nią związane.

Jest zatem ważne, aby źródło wody było wysokiej jakości. Jeśli masz świeżą, zdatną do spożycia, zimną wodę pitną w kranie, cieszyć się z niej! Jeśli nie, upewnij się, że masz trwałe rozwiązanie, jak na przykład dobry filtr do wody zamontowany na kranie. Jeśli chodzi o źródła wody pitnej nie można iść na kompromisy. Woda z butelki PET nie jest dobrym rozwiązaniem. Dobra, nieskażona jakość wody pitnej może się stosunkowo szybko zmienić.

Wiele butelek z tworzywa sztucznego nie jest przystosowanych do przechowywania wody przez długie okresy czasu bez wycieku chemikaliów z tworzywa sztucznego do wody. Ogólnie rzecz biorąc, plastik pokazuje oznaki zużycia po pewnym czasie. Zauważ jeszcze, że bakterie mogą łatwo zbierać się w tych małych krawędziach butelek PET.

Zaleca się, aby wybrać materiały takie jak szkło hartowane, które nie zanieczyszcza wody i nie niszczeje. Twoja woda może być jeszcze smaczniejsza z domieszką owoców lub ziół. Niezrównanymi dodatkami do wody są dwa plasterki limonki i gałązka mięty. To odświeża smak oraz wpływa pozytywnie na zdrowie.

Jeśli chcesz poznać więcej zdrowych i smacznych dodatków, dzięki którym Twoja woda nabierze wyjątkowych walorów smakowych zajrzyj do receptur TWISTY.

Czerp korzyści z picia wody

W trzech prostych krokach można uświadomić sobie przyjemność z picia wody i zacząć się nią cieszyć! Pomyśl o tym, jak można pić wodę kiedy czujesz pragnienie. Korzystaj z każdej możliwej okazji i przypominaj sobie, aby być nawodnionym w ciągu dnia; tak wielu ludzi, nie pamięta aby pić dostatecznie dużo i być odpowiednio nawodnionym! Ceń i ciesz się z wysokiej jakości wody i poświęć czas na to, aby się nią delektować. Jeśli chcesz, aby Twoje doświadczenia w piciu wody nabrały nowego spektrum wystarczy dodać do niej trochę świeżych owoców lub ziół.

Doceń wodę! Niech będzie Twoją odskocznią od codziennej rutyny.