Butelka z nadrukiem

Zadbaj o wizerunek Twojej marki dzięki ekologicznym gadżetom reklamowym. Pokaż, że Twoja marka jest odpowiedzialna społecznie i środowiskowo.

Zrównoważone prezenty firmowe

  Doceniaj

  pracowników

   

  Od powitania nowych członków zespołu i doceniania najlepszych pracowników, po obchodzenie ważnych rocznic i jubileuszy – dedykowane prezenty firmowe są idealne, aby wzmocnić lojalność zespołu i sprawić, by pracownicy czuli się dobrze w Twojej organizacji i wokół niej.

  Zrób pozytywne wrażenie
  na klientach i partnerach

   

  Na każdym modelu butelki drukujemy logotypy, slogany oraz dowolne elementy graficzne. Dzięki temu w wyjątkowo elegancki sposób Twoja firma daje wyraz swojej świadomości i zaangażowania w zakresie zdrowia i ekologii. Dodatkowo, nasze butelki są praktyczne, designerskie i wpisujące się w obecne trendy, dlatego obdarowani chętnie będą ich używać, a Twoja firma pozytywnie zapadnie im w pamięci.

   

  Wyróżnij się na tragach
  i konferencjach

   

  Spersonalizowane, praktyczne butelki z sukcesem są wykorzystywane jako prezenty dla kontrahentów, w działaniach public relations, w urzędach oraz na wszelkiego typu eventach. Ponieważ butelki wyprodukowano z materiałów wysokiej jakości, a nadruki wykonujemy trwałymi technikami, przez długi czas nie tracą swojej wartości jako skuteczny nośnik reklamowy.

  Nasze realizacje

  Koszyk na zakupy