Pomysł na ekologiczny prezent firmowy? Butelka wielorazowa

Pomysł na ekologiczny prezent firmowy? Butelka wielorazowa

Zastanawiasz się nad wyborem skutecznego prezentu firmowego? Szukasz czegoś, co może  przekazać coś więcej niż tylko nazwę i logo twojej marki? Postaw na ekologiczny produkt. Temat zupełnie na czasie! Nie pod względem mody, a globalnej potrzeby. Najlepiej, jeśli twój gadżet będzie praktyczny. Wybierz uniwersalny produkt ekologiczny, który przyda się każdemu, codziennie. Co powiesz na butelkę z nadrukiem reklamowym w formie prezentu firmowego?

Ekologiczny prezent firmowy – czy warto? 

Jeśli chcesz wspierać i propagować ekologiczny styl życia – oczywiście, że warto! Daj wyraz  przekonaniom firmy za pomocą odpowiedniego prezentu reklamowego. W pełni wykorzystaj  potencjał ekologicznego produktu, do promocji zdrowego stylu życia i twojej marki.

Inspiruj 

Inspiruj ludzi: pracowników, klientów i inne firmy. Inspiruj do zmian w postrzeganiu świata,  jako nieskończonego, niezniszczalnego istnienia. Ucz wrażliwości na degradację środowiska  naturalnego całego świata. Pokaż, że ekologiczne, wielorazowe i biodegradowalne produkty  to kompletny must have XXI wieku. W dobie internetu, gdy niemal wszyscy ludzie z całego  świata mają stały dostęp do informacji, nie da się uniknąć tematu nadprodukcji śmieci,  globalnego ocieplenia, braku wody pitnej. Ekologiczny sposób życia i korzystanie z  ekologicznych prezentów przeciwstawia się i spowalnia proces degradacji środowiska.

Zmieniaj 

Obdarowując klienta ekologicznym prezentem firmowym, przekazujesz gotowy produkt,  który pomoże zmienić jego przyzwyczajenia na zdrowsze. Recykling, wtórne wykorzystywanie  surowców, ograniczanie i zmiany niezdrowych nawyków. Jeśli wybierzesz butelkę  wielorazową z nadrukiem firmowym, przede wszystkim pomożesz światu w walce z  jednorazowym plastikiem i marnotrawstwem wody pitnej. Być może butelka termiczna będzie uniwersalnym produktem, który świetnie sprawdzi się u każdego z twoich  pracowników? Wybierz sposób nadruku logo na butelce i zamów prezent od firmy.

Reklamuj 

Przedstaw firmę na wartościowym produkcie, który wniesie zmiany w życiu wszystkich jego  użytkowników. Buduj dobrą reputację, jako świadoma i aktywna marka. Robiąc to za pomocą ekologicznego prezentu, możesz mieć pewność, że doskonale wpłynie to na opinie i  rozpoznawalność firmy.

Ekologiczny prezent dla klientów 

Prezentując swoją firmę kontrahentowi na ekologicznej butelce z nadrukiem, dajesz się poznać, jako świadomy, wrażliwy na potrzeby świata i aktywny przedsiębiorca. Ekologiczny prezent firmowy to wyraz pragmatycznego myślenia. To produkt, który zmienia świat, wprowadzając dobre, zdrowe  przyzwyczajenia. Nic tak dobrze nie przedstawi twojej firmy jak eko produkt. Butelka wielorazowa z nadrukiem firmowym świetnie sprawdzi się u każdego użytkownika. Może być używana jako termos na wodę, gorącą kawę, czy orzeźwiającą lemoniadę. Wszyscy zaspokajamy pragnienie i wszyscy mamy ulubione smaki, a butelka pozwoli zawsze mieć coś pod ręką.

Ekologiczny prezent dla pracowników

Prezent firmowy możesz tez podarować swoim pracownikom. Użyj go na powitanie w nowym gronie,  w nagrodę za świetne wyniki pracy, czy może ciepłe pożegnanie na zakończenie wspólnej pracy.  Okazji jest wiele, a każdy ukłon w stronę pracownika buduje pozytywną relację w firmie. Butelka  ekologiczna z nadrukiem może towarzyszyć w pracy jako termos na kawę, podczas urlopu, czy  popołudniowych rekreacji. Coraz więcej butelek wielorazowych widać na ulicach, w autobusach,  uczelniach i parkach. Ekologiczny prezent dla pracowników pomoże im wybrać dobrą drogę ☺

Zalety butelki ekologicznej w prezencie firmowym 

Podstawowe dwie zalety butelki ekologicznej w prezencie od firmy, to dobry zdrowy, przekaz oraz praktyczność i uniwersalność produktuButelka wielorazowa pomaga wprowadzić w życie tak  ważne dziś przyzwyczajenia, jak rezygnacja z używania jednorazowych i plastikowych butelek,  oszczędność wody i picie kranówki. Reklamowanie firmy na ekologicznym prezencie to sposób na  zdrowy i odpowiedzialny marketing. Nie zaśmiecaj świata tanimi i bezużytecznymi gadżetami, tylko  po to, by zaprezentować i rozpowszechnić swoją markę. Wykorzystaj do tego produkt wartościowy, który przekaże dobre wibracje i nauczy zdrowych nawyków. Wybierz butelkę z nadrukiem reklamowym, by spełnić warunek użyteczności, tym samym zwiększając szanse na skuteczne  rozpowszechnianie firmy i pozytywne opinie na jej temat.

Jaką butelkę na prezent firmowy wybrać? 

Zastanawiasz się, jaką butelkę wielorazową na ekologiczny prezent firmowy wybrać? Na rynku  butelek ekologicznych znajdziesz kilka świetnych propozycji, wybierz tę, która najlepiej przedstawi  wartości twojej firmy.

  • Ragsy – to termiczna i niemal niezniszczalna butelka wielorazowa. Jest produkowana ze stali  nierdzewnej i bije rekordy w czasie utrzymywania pożądanej temperatury napoju. Producent  proponuje różnorodny design, pokazuje, że życie w zgodzie z naturą jest piękne. 
  • Retap – szklana, hipoalergiczna butelka na wodę. Minimalistyczna butelka z kolorowym  akcentem w postaci silikonowego korka. Szkło borokrzemowe, z którego jest produkowana  zapewnia niezwykle wysoką odporność na stłuczenia.
  • Stojo – propozycja, która rewolucjonizuje rynek butelek ekologicznych. Dzięki funkcji  składania kradnie serca tych, którzy zawsze mają za mało miejsca w torbie czy plecaku.  Butelki w ślicznych pudrowych kolorach. 
  • Bu Water – filtrująca butelka z naturalnym bambusowym wkładem. Dzięki niej kranówka  zawsze i wszędzie będzie smaczna.

Możliwość komentowania została wyłączona.