butelka z logo twojej firmy dlaczego to wartościowy wybór

Butelka z logo Twojej firmy – dlaczego to wartościowy i uniwersalny wybór?

Drukując logo twojej firmy na butelce lub bidonie wielokrotnego użytku, wybierasz niebanalny, praktyczny w zastosowaniu i wartościowy produkt.To sposób, by wyróżnić się na tle tysięcy długopisów i breloków z reklamą. Butelka termiczna z twoją grafiką przyczyni się do zwiększenia świadomości społeczeństwa w kwestii problemu odpadów na świecie.

Jak gadżet z logo przyczynia się do rozwoju firmy? 

Upominki i gadżety z logo dla klientów, gości, czy pracowników firmy to od dawna praktykowany sposób na reklamowanie działalności gospodarczej. Kubek ze sloganem znanej stacji radiowej, długopis z nazwą firmy ubezpieczeniowej, ołówek z logo sklepu budowlanego – świetny pomysł, by zakorzenić w podświadomości klienta konkretną markę. Ludzki umysł działa w prosty  sposób – lubi to, co zna. Jeśli wcześniej dostarczysz potencjalnemu klientowi informację o istnieniu twojej firmy, bardzo prawdopodobne jest, że w momencie, gdy będzie szukał konkretnych usług, na myśl przyjdzie mu właśnie twoja firma.

Reklamuj się na dobrym i wartościowym produkcie

Istnieją sklepy, które oferują masę produktów z firmowym nadrukiem w cenie kilku złotych. Gadżet do 3 zł? Zapomnij. Tak niska cena świadczy o jego słabej jakości lub o tym, że produkt jest mało przydatny, np. smycz, brelok czy magnes.

Jeśli decydujesz się na taką formę reklamy jak produkt z nadrukiem, nie trać pieniędzy na przedmiot, który zaraz trafi do kosza na śmieci. Warto zainwestować w gadżet, który swoją jakością i  przesłaniem będzie budował dobrą opinię o twojej marce.

Przedstawiciele firm coraz częściej stawiają na produkty ekologiczne, które na tle innych prezentów z logo przede wszystkim wyróżniają się ideą. Butelka termiczna z nadrukiembidon na  wodę z logo marki – to przedstawiciele tak ważnych dziś kwestii, jak ograniczanie produkcji jednorazowych opakowań z plastiku, czy zrównoważone wykorzystanie surowców ziemi.

Dlaczego butelka termiczna z nadrukiem jest uniwersalnym prezentem firmowym? 

Zapomnij o tanich breloczkach, ołówkach, czy kalendarzach z nazwą twojej firmy. Te pomysły są banalne i nie przykuwają dziś uwagi. Potencjalny klient tej dekady docenia prezent praktyczny, a przede wszystkim jego prosty przekaz, np. wielorazowy bidon na wodę z logo firmy – zrezygnuj z jednorazowego opakowania z plastiku i pij wodę z kranu.

Ekologiczna butelka na wodę z nadrukiem to jednocześnie przydatny i wartościowy pomysł na reklamę, który pasuje do każdej marki. Dlaczego? Życie według zasad, które sprzyjają środowisku  naturalnemu, nie jest tylko modnym pomysłem na wyróżnienie się. To obowiązek każdego mieszkańca planety – dbać o to, by nie zatruć śmieciami natury, która daje nam życie.

Ekologiczne rozwiązania wprowadzają przedsiębiorstwa na całym świecie o różnych specjalizacjach

  • Gastronomia rezygnuje z plastikowych słomek na rzecz ich wielorazowych zamienników
  • Kawiarnie namawiają do korzystania z kubków termicznych wielokrotnego użytku przy zamówieniu kawy na wynos
  • Markety zamiast foliówek, oferują papierowe torby.
  • W gospodarstwach domowych powszechne stają się panele fotowoltaiczne, a ogrzewanie gazowe odchodzi do historii
  • Powstają publiczne kompostowniki, do których można za darmo wyrzucać bio odpady

Warto powierzyć reklamę swojej firmy wielorazowej butelce drukując na niej swoje logo. W ten sposób dasz znać, że potrzeby środowiska nie są ci obojętne, tym samym kreując dobre postawy otoczenia.

Jak wykorzystać butelkę z nadrukiem twojej firmy? 

Czytasz ten artykuł, ponieważ zastanawiasz się jaki reklamowy produkt wybrać na najbliższe targi biznesowe? Butelki wielorazowe i bidony na wodę z logo są rozchwytywanym produktem na takich eventach. To skuteczny sposób na promocję twojej marki. Jeśli chcesz zamówić butelki wielorazowe z nadrukiem, ale nie masz konkretnych planów na  ich zastosowanie – podpowiemy jak je wykorzystać.

Prezent dla firmy, która jest twoim kontrahentem 

Pokaż firmie, z która współpracujesz, że potrafisz zadbać o dobre relacje. Podaruj butelkę termiczną z logo firmy, w podziękowaniu za współpracę bądź w prezencie  świątecznym.

Prezent dla pracownika 

Prezent powitalny 

Gdy rozpoczynasz współpracę z nowym pracownikiem, podaruj mu  praktyczną butelkę na wodę z nadrukiem, by umilić adaptację w nowym zespole.

Prezent pożegnalny 

W podziękowaniu za długoletnią współpracę warto pokazać pracownikowi, że doceniasz jego wkład pracy wniesiony do twojej firmy.

Prezent świąteczny 

W okresie świąt warto pokazać, że twoi pracownicy są ważną częścią firmy i doceniasz ich zaangażowanie w pracę.

Promocja marki na targach 

Zwróć uwagę potencjalnego klienta lub współpracownika niebanalnym produktem promocyjnym, który pokaże, że zależy ci na zdrowym środowisku.

Promocja marki na eventach 

Zadbaj o dobrą opinię, prezentując firmowe logo na ekologicznym produkcie. Butelka wielorazowa z nadrukiem, jako praktyczny i wartościowy produkt zapewni ci uznanie wśród uczestników eventów.

Dobra promocja marki? Postaw na ekologiczną butelkę wielorazową z nadrukiem 

Promocja marki w postaci nadruku na produkcie, który powstał z myślą o czystym i zdrowym środowisku to doskonały pomysł. Wybierz butelkę wielorazową, np. butelkę termiczną lub bidon na  wodę i zamów nadruk logo swojej firmy, by cieszyć się dobra opinią i skuteczną akcją promocyjną.

Możliwość komentowania została wyłączona.